28 Ekim 2020
Karşınızdaki Erkek Size Gerçekten Değer Veriyor mu?

Karşınızdaki Erkek Size Gerçekten Değer Veriyor mu?

Sevdiğinize, eşinize, hayatınızı paylaştığınız ya da paylaşmayı düşündüğünüz adama bir de bu 10 madde çerçevesinde bakın bakalım; neler göreceksiniz?

  1. Size dair küçük şeylere bile önem verir.

İlişkide küçük şeylerin bile ağırlığı olduğunu bilir. Sizinle ilgili detaylara büyük önem gösterir ve her zaman büyük jestler yapılmaması gerektiğini bilir.

  1. Ne zaman incittiğini hissetse çekinmeden affedilmeyi diler.

Özür dilemekten çekinmez. Gerçekten üzgün olduğunu söyleyecek kadar alçak gönüllüdür, çünkü kendinin, duyarsız biri olarak düşünülmesini asla istemez.

  1. Hayatınızı kolay ve rahat hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Sizin tabağınızdan ufak tefek de olsa bir şeyler eksiltmek için ne gerekiyorsa yapar. Hayatınızı devamlı kolay ve rahat hale getirmek ister. Mücadelelerinize ortak olmak ister.

  1. Sizi neşelendirmek için şebeklikler yapabilir.

Özellikle sıkıntılı zamanlarınızda yani modunuzun düşük olduğunun farkına vardığında yüzünüzü güldürmek için elinden geleni yapar. Yani adeta sizin kafanızın içine girip sizi mutsuz eden şeylere karşı kılıcını kuşanır. Ve genellikle alt eder.

 5.Tutkularınıza ve ilgi alanlarınıza önem verir.

Kendini de aynı şekilde bunların içine dahil etmeye çalışır. Mümkün olduğunca hayatınızın içine dalıp gitmeyi ister. Eğer tiyatroyla ilgileniyorsanız birden karşınıza iki kişilik bir biletle çıkabilir ya da sizinle birlikte dalış yapabilmek için bunun eğitimini alıp size bir sürpriz yapabilir.

  1. İstediğiniz zaman size boşluk bırakır.

Sizin bir birey olduğunuzu asla unutmaz ve doğal olarak kendinize has bir sosyal hayatınız olduğunu bilir. Ona ne zaman kendinize biraz vakit ayıracağını söyleseniz memnuniyetle o boşluğu size tanıyacaktır.

  1. Size kendini bütün kalbiyle açar.

Şunu unutmayın; bir erkek kendini herkese tamamen açamaz. Her zaman kendinin bir parçasını saklar başkalarından. Fakat siz ona bu güveni verdiğinizde, o gardını tamamen indirir ve kendini size tamamen açar. “Bana güvenebilirsin” çok güçlü bir söz.

  1. Sizi yakın arkadaşlarıyla ve ailesiyle buluşturur.

Sizi ebeveynleri ve kardeşleri ile buluşmaya götürüyorsa, o zaman bu konuyu ciddiye alıyor demektir.

  1. Şakalarınıza daima güler.

Benzer mizah duygusunu paylaştığınızda, gerçek aşk olduğunu kesinlikle biliyorsunuzdur. Yani birbirinizin esprilerine gülüyorsanız, o zaman gidişatın iyi yönde olduğunun farkındasınızdır. Beraber attığınız kahkahalar sizi birbirinize daha çok bağlar.

  1. Size sarılmak ve öpmek için daima hazırdır.

İyi bir sarılma ve öpücüğün gücünü hafife almaz. Bunların, sana olan aşkının fiziksel belirtileri olduğunu çok iyi bilir ve asla bunları yapmaktan çekinmez.

KAYNAK: Filoji.com

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.