19 Mart 2019
İlişkinizi Daha Güzel Yaşamanın 8 Yolu

İlişkinizi Daha Güzel Yaşamanın 8 Yolu

Beraberliğinizde sorun olsa da; olmasa da bu 8 maddeye dikkat etmelisiniz....

1.Anı Yaşayın

Gününüzün belirli bir kısmı kendinize ayırın ve ilişkinizi düşünmeye başlayın. Pozitif sözlerden ilham alın ve yoğun duygularınızın açığa çıkmasına izin verin.

2.Gerçekçi Olun

Güzel anılarınızı sürekli düşünmek yerine, ilişkiniz de daha iyi ne olabilir diye düşünmeye başlayın. Sahip olduklarınız için şükredin ve etrafınıza sevgi saçmayı unutmayın. Evren bu güzel enerjinize cevap verecektir.

3.Üstesinden Gelin

Önceki ilişkileriniz de neden özgüveninizin azaldığını düşünün. İlişkiniz de negatif taraf siz olmuş olabilirsiniz veya sevgilinizin modunuzu düşürmesine izin vermiş olabilirsiniz. Fakat her şeyi geri de bırakın artık. Geçmiş geçmişte kaldı, önünüze bakın ve yeni ilişkinizin tadını çıkarın.

4.Net Olun

Her konu da net olmaya çalışın. Şunu asla unutmayın ki belirsizlik sadece sizin özgüveninizi kıracaktır. Emin adımlarla ilerleyin, şüphelerinizin düşüncelerinizi ele geçirmesine izin vermeyin.

5.İlişkinize Alışın

Alışmaktan korkmayın. Yeni oluşan özgüveniniz için bu büyük bir adım olacaktır fakat siz düzenli bir ilişkiye layıksınız. Sevmek ve sevilmek sizin de hakkınız. Kendinizinden emin bir şekilde ilişkinize sahip çıkmaya çalışın. Sandığınız kadar zor olmayacak!

6.Birbirinize Sevdiğinizi Söyleyin

Seni seviyorum demek her zaman kolay değil. Çoğu zaman çekiniriz sevgimizi göstermekten fakat duygularımızı saklamakta doğru değildir. Her fırsatta birbirinize olan sevginizi hatırlatın. Unutmayın sevmek ve sevilmek çok değerlidir. Kıymetini bilin.

7.Birbirinize Yardımcı Olun

Sevgilinizden yardım istemekten çekinmeyin. Hayallerinizi, kariyer planlarınızı birbirinizle paylaşın. Emin olun birbirinize destek olursanız, hayallerinize çok daha kolay kavuşacaksınız.

8.İyi Beslenin

Unutmayın ki sağlıklı beslenmek çok önemli bir konudur. Sevgilinizle sağlıklı yemekler yapan yerler keşfedin. Değişik yemekler tatmak size çok iyi gelecektir. Hem de günleriniz sıkıcı geçmeyecektir bu şekilde. Değişik ülkelerin lezzetlerini tatmanızı da şiddetle tavsiye ederim.

YAZAN: Ebru Kabacık

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.