28 Eylül 2021
Evlenilecek erkekte olması gereken 7 özellik

Evlenilecek erkekte olması gereken 7 özellik

Kadınların para, kariyer vb dışında evlenmek için bir erkekte aslında en çok aradığı 7 özellik şunlarmış...

1) Yetenek

Zeka, kitapların ve iş becerisinin çok ötesinde bir durumdur. Yaptığı işte yetenekli olan bir adam, bu yemek yapmak, eşya tamir etmek hatta duvar boyamak olabilir, her zaman için çekicidir. Kadınlar meydan okumalara bayılırlar. Bu durumda yaptığı işle meydan okuyan birisiyle birlikte olmak onlara çok iyi gelecektir. Birlikte oldukları kişi sayesinde motive hissedeceklerdir.

2) Karizma

İnce zeka ve mizah karizmatik bir erkeğin olmazsa olmazlarıdır. Güler yüzlü ve eğlenceli bir adamla herkes birlikte olmak ister. Her kadın kendini rahat hissettiren bir erkekle aynı ortamda olmaktan mutluluk duyar.

3) Ahlaki Bütünlük

İnsanlar çoğu zaman anlaşmazlıklar yaşamaktadırlar. Başka insanların görüşlerine saygı duyan, açık fikirli ve seviyeli tartışmalara önem veren bir erkekten her kadın etkilenir. Bu tarz erkekler neyin doğru neyin yanlış olduğunu kendi iç dünyalarında zaten bilirler. Aynı zamanda kendisinin doğru sandığı bir şeyin başkası için yanlış olabileceğinin de farkında olduklarından peşin hükümlü davranmazlar.

4) Duygusal Yoğunluk

Görünürün ötesindeki dürüst konuşmalar kritiktir. Birçok kadın kendini tamamen ifade edebilen ve açabilen erkeklerden hoşlanır. Kadınların hemen hepsi duygusal tarafını gösteren erkekleri çekici bulurlar. Ancak bu yönün sadece kendilerine gösterilmiş olması şarttır. Yani bir kadın, karşısındaki erkeğin herkese karşı değil, sadece kendisine karşı bu tavırda olmasını ister.

5) Anda Bulunma

Dikkatimizi devamlı olarak dağıtan bir teknoloji çağında yaşıyoruz. Bu yüzden ana ve bulunduğu ortama odaklanabilen bir insanla vakit geçirmek bize çok keyifli geliyor. Kadınlar, kendileriyle birlikteyken telefonunu kontrol etme isteği duymayan ve onları dikkatlice dinleyip, kendilerini düzgünce ifade edebilen erkeklerden gerçekten çok hoşlanırlar. Söylenilen anahtar bir kelimeye takılmaları, şaşırtmaları ve dinlerken gözlerini size dikmeleri her kadını etkileyecektir.

6) Kesin Olmak

Öz güvenli olmak ve hareketlerinden emin olmak bir erkeği çekici yapan özelliklerdir. Kadınlar kesin kararlı erkeklerden hoşlanırlar. Onlara göre buluşma yerini önceden belirlemek gibi şeyler önemlidir. Zaten kadınlar için önemli olan asıl şey karşısındaki erkeğin onunla vakit geçirmek istemesidir. En önemli kural ise bir erkek buluşmak istiyorsa bunu direkt olarak söylemelidir. Kadınlar fikirlerini çekinmeden dile getiren erkeklerden hoşlanırlar.

7) Güvenirlik

Kadınlar aile kavramını iyi bilen erkeklere özel bir ilgi beslerler. Bunun için erkeğin çocuk sahibi olması veya böyle bir planının olması gerekmez. Etrafındaki çocuklara gösterdiği tavır, kadının gözünde her şeyi belli eder. Çocuklarla beraber yaşlılara olan tavrıda çok önemlidir. Güvenilir bir adam dengesiz davranmaz. Ailesine, arkadaşlarına ve işindeki çalışma arkadaşlarına tavrı bellidir. Nerede nasıl davranmasını gerektiğini iyi bildiğinden karşısındaki kadına güven verir.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.