28 Eylül 2021
Boyner, AHL Park Avm’de Çorumlularla buluşuyor

Boyner, AHL Park Avm’de Çorumlularla buluşuyor

Ürün ve marka zenginliğiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunan, Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, 2017 yılının yedinci, Çorum’daki ilk mağazasını AHL Park Avm’de açtı.

Ürün ve marka zenginliğiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunan, Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, 2017 yılının yedinci, Çorum’daki ilk mağazasını AHL Park Avm’de açtı. Çorum’a yeni bir heyecan getiren, Çorum’un ilk büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan AHL Park AVM’de, Boyner, müşterilerine 2100 m2 lik alanıyla hizmet verecek.

1512987220_Boyner___orum_AHL_Park_AVM__11_

Güçlü markaları, restoran zincirleri ve eğlence merkezleri ile kısa sürede Çorum dışında çevre illerin de buluşma noktası olan Çorum AHL Park’ta açılan Boyner mağazasında, kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, ayakkabı ve kozmetik kategorilerine ait yerli ve yabancı birçok marka yer alıyor.

Güvenilir ve kaliteli ürün çeşitliliği ile vazgeçilmez destinasyonlar arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran Boyner, yüksek servis kalitesi ile de müşterilerine konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.