13 Aralık 2018
Beyaz Atlı Prens Gerçekten "O" mu ?

Beyaz Atlı Prens Gerçekten "O" mu ?

Kaliteli bir adamla birlikte olduğunuzun 4 İşareti…

 

1) Çocuklara ve yaşlı kadınlara karşı kibardır

Çocuklara karşı hassas ve yaşlılara karşı saygılı olan bir kişiyi sakın kaçırmayın. Çocuklar ve yaşlılar doğaları gereği duygusaldırlar. Onların frekansını tutturarak aynı iletişim seviyesine gelebilen ve bunu yaparken yapmacıklıktan uzak olan bir erkek özel hayatında da mutlaka sevecen, anlayışlı ve koruyucu olacaktır.

2) Her zaman için yardıma hazırlardır

Eğer motor bozulduysa veya araba kirliyse sizin için ellerini kirletecek birisine ihtiyacınız var demektir. Çok becerikli olmasa bile size yardımcı edecek bir erkeğin olması güzel bir histir. Çünkü zor işleri yapmak hiç kolay değildir. İş ahlakına sahip bir erkek bu ahlakı çocuklarına da öğretecektir. Kendinizi sakın tembel veya ev işlerin de yardımcı olmayan birisine kaptırmayın. İnsanlara yardım eli uzatan bir adam sizin sevginizi fazlasıyla hak ediyordur. 

3) Kendini beğenmiş değildir

Kendine aşık bir adamdan mümkün olduğunca uzak durun. Aynadan kendine bakarak harcadığı vakit sizden fazla olan bir erkekle mutlaka problem yaşarsınız.  Çekici görünmek önemlidir ve kimse pasaklı görünmek istemez. Ancak öte yandan da kendini beğenmişlikle, kendine bakmak arasında büyük fark vardır. Karşınızdaki erkeğin egosuna dikkat edin ve modanın kölesi olmadığından emin olun. Siz de kendini beğenmiş veya narsist olmak istemezdiniz.

4) Dürüsttür

Eğer karşınızda dürüst bir insan varsa, birçok şeyden emin olabilirsiniz. Asla eşiniz sizi aldatmayacaktır. İş arkadaşlarına, arkadaşlarına ve ailesine karşı her zaman doğruyu söyleyecektir. Aynı şekilde finans konularında da çok dürüsttür asla kimseyi kandırmaz. Gururlu bir adam olması, hata yaptığında bunu gizlememesi anlamına gelmektedir. Böyle bir adamla evlenirseniz, ömür boyu huzurlu ve güven de hissedeceksiniz.

Kaynak: http://filoji.com/kaliteli-bir-adamla-birlikte-oldugunuzu-gosteren-4-isaret/

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.